Power jóga

Od října 2012 probíhá v solné jeskyni kurz POWER JÓGY pod vedením zkušené lektorky!
Spojíte pobyt v solné jeskyni s cvičením, takže si nejen protáhnete tělo, ale také se krásně nadýcháte minerály a solí prosyceného vzduchu a na závěr zrelaxujete
v příjemném prostředí solné jeskyně. Pookřeje tak nejen tělo, ale i duše :)
V ceně lekce máte 60 ti minutový pobyt v solné jeskyni (tedy 15 minut navíc oproti normálnímu pobytu) a zároveň 60 minut příjemného cvičení.
Jóga v solné jeskyni má neopakovatelnou atmosféru, která ještě umocní váš prožitek ze cvičení.

Cvičební dny nejsou rozdělené na začátečníky a pokročilé. Přihlásíte se na den, který vám vyhovuje. Cvičení uzpůsobíme podle toho, v jakém složení se na dané dny klientky sejdou.
Pokud budete chtít chodit oba dny v týdnu, je to samozřejmě možné, proto jsme letos nedaly cvičební lekce hned 2 dny po sobě.
Cena jedné cvičební hodiny je 160,- Kč. Pokud přijdete poprvé, platí se před začátkem cvičení.
Pokud se pak rozhodnete cvičit s námi pravidelně, zakoupíte si permanentku na 5 vstupů (platnost 2 měsíce, cena 800 Kč), permanentku na 10 vstupů (platnost 3 měsíce, cena 1600 Kč) + bonus 1 lekce zdarma nebo permanentku na 20 vstupů (platnost 6 měsíců, cena 3200 Kč) + bonus 2 lekce zdarma. Pravidelná účast není bez permanentky možná!
Prostředí je příjemné, komorní, do solné jeskyně se vejde maximálně 8 cvičících osob. Závěrečná relaxace má neopakovatelnou atmosféru, která dokonale umocní dojem ze cvičení.
Můžete si vyzkoušet jednu hodinu, a pak se rozhodnout, zda budete chodit pravidelně. Pokud jste první hodinu nestihla, můžete se přidat později. Protože je ale počet míst omezený a zájem se neustále zvyšuje, což nás velmi těší, je nutné se přihlásit či odhlásit nejpozději do 14h daného dne  telefonicky nebo SMSkou, aby vaše místo nebylo blokováno a mohlo být nabídnuto dalším klientkám. Pokud se nejpozději do této hodiny neomluvíte a nedostavíte se na cvičení, lekce vám propadá a bude vám odečtena z permanentky! Pokud víte, že budete chodit pravidelně, budeme vám vaše místo rezervovat.
S sebou budete potřebovat jen pohodlné oblečení a světlé ponožky, podložky jsou pro vás připraveny!
Přijďte si příjemně protáhnout tělo a odpočinout si!!

INFORMOVAT a PŘIHLÁSIT se můžete již teď přímo na recepci v Solničce,  na tel.: 721746744 nebo mailem na : info@solnicka.com.
Počet míst je omezený, tak neváhejte dlouho :)

Letos je power jóga v Solničce prozatím ZRUŠENA z důvodu pracovního vytížení lektorky.

 

 
P O W E R  J Ó G A

Je velice populární a zajímavou alternativou nejen k samotné józe, ale také k aerobicu nebo pilates.
Narozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v power józe pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Power jóga je proto fyzicky náročnější než tradiční jóga a může proto pomoci i při hubnutí nebo udržení váhy.
Power jóga je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po kterém se budete nejen cítit skvěle, ale pomáhá i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.
Další výhodou power jógy je, že se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř.
Při power józe se naučíte také správně dýchat, což je velmi důležité pro prokrvení životně důležitých orgánů a vlasně pro správné fungování každé buňky ve vašem těle. Získáte velmi zajímavou zkušenost s cvičením na “nestabilním” povrchu, kterým je sůl. Udržení rovnováhy je trošku náročnější než na obyčejné zemi, takže zapojíte i ty nejhlubší svalíky, o kterých jste doteď neměla ani tušení :) Procvičení těla je díky tomu opravdu komplexní a důkladné! Atmosféra v solné jeskyni je jedinečná, cvičení je díky tomu velmi příjemné. Závěrečná relaxace pod “hvězdným nebem” jeskyně má neopakovatelnou atmosféru a podle tvrzení spokojených klientek se toto cvičení nedá srovnat s cvičením v běžné tělocvičně.